Apbedīšanas piederumi

Lai bēru ceremonija tiktu aizvadīta bez jebkādiem liekiem starpgadījumiem, ļoti svarīgi, ka izvēlētajam bēru ceremonijas organizatoram ir pieejami visi nepieciešamie piederumi.

Šim pakalpojuma sniedzējām jābūt spējīgam nodrošināt klientus ne tikai ar jau minēto vainagu izveidošanu vien. Pieredzējuši un kvalitatīvi, šī visiem tik ļoti svarīgā pakalpojuma sniedzēji, spēs klientiem nodrošināt arī tādu priekšmetu izmantošanu kā ziedi, sveces un dažādas lentas, kas paredzētas bēru vietas cienīgai noformēšanai.

Lai būtu iespējams izpildīt visas klientu vēlmes, kas saistītas ar pienācīgām, cieņpilnām atvadām no aizgājēja, izvēlētajam pakalpojuma sniedzējam jābūt nodrošinātam arī ar dažādām urnām mirušo pīšļiem, kas veidotas no dažādiem materiāliem un pieejamas dažādos izmēros un krāsās, kas klientiem ļaus izvēlēties vispiemērotāko.

Tāpat jābūt pieejamām dažādām tautiskām segām, pārsegiem un līķautiem. Arī krustiem un tiem pievienojamajām plāksnītēm ir jābūt ātri pieejamiem.

Jau minētajiem ziedu vainagiem vai citām, jebkāda veida kompozīcijām ir jābūt pieejamām jau izveidotos dizainos un vienlaikus jādod iespēja klientiem pašiem izvēlēties labākos ziedus un dažādus to salikumus.

Un protams, pakalpojuma sniedzējiem ir jānodrošina, ka visi izvēlēties ziedi, neatkarīgi no tā vai tie iepīti vainagos, ievietoti dekorācijās vai vienkārši piegādāti ierastā veidā, ir acīmredzami svaigi un nebojāti.

Gadījumā ja kāds no nepieciešamajiem priekšmetiem nav pieejams vai ir bojāts, pakalpojuma sniedzējam jābūt spējīgam nepieciešamajā laikā sagādāt jaunu.

Papildus piederumi

Viena no svarīgākajām bēru sastāvdaļām ir vizuālais noformējums, kas padara atvadīšanos no aizsaulē aizgājušās personas daudz cieņpilnāku. Tāpēc ir ļoti svarīgi, ka izvēlētais bēru organizators piedāvā iespējami plašu klāstu ar dažādiem papildus piederumiem, kas nepieciešami veiksmīgām un patiesi cienīgām atvadām no aizgājēja.

Dažādi kvalitatīvi strādājoši bēru ceremoniju organizatori piedāvā iespēju izmantot kādu konkrētu, standarta apkalpošanas un piederumu komplektu, kas sevī ietver visu tradicionālo procedūru veikšanu un visus, visbiežāk izmantotos papildus piederumus.

Tāpat, visbiežāk ir veiksmīgi padomāts arī par tiem, kas vēlas mazliet krāšņākas vai arī netradicionāla tipa bēru ceremonijas. Tas nozīmē, ka mūžībā aizgājušās personas tuviniekiem ir iespējams izvēlēties no patiešām plaša klāsta dažādu piedāvājumu. Šāda iespēja ļaus bēru ceremoniju padarīt īpaši piemērotu konkrētajam aizgājējam, tādā veidā izrādot iespējami lielāku cieņu pret šo personu.

Lai izveidotu bēru ceremonijas vizuālo noformējumu atbilstoši tradīcijām, konkrētām reliģiskajām pārliecībām vai personalizētām vēlmēm, tiek kvalitatīvi bēru rīkotāji piedāvā visus nepieciešamos piederumus un nodrošina iespēju iegūt tādus, kas attiecīgajā brīdī nav nepieciešami.

Zārki

zārkiZārkiem neapšaubāmi ir izteikti svarīga loma jebkurās bērēs, jo tieši tajā tiek guldīts mūžībā aizgājušās personas ķermenis un tas kļūs par šīs personas mūžīgo gultas vietu.

Dažādi apbedīšanas biroji Rīgā piedāvā plašu klāstu ar dažāda veida zārkiem, kas atbildīs visu klientu dažādajām vēlmēm. Klientiem ir iespējams izvēlēties starp tādiem zārku veidiem, kā koka zārki, drapēti vai cinka zārki vai sarkofāgi.

Šos zārkus ir iespējams iegādāties uz vietas pakalpojumu sniedzēju birojos vai pasūtīt ātrai un kvalitatīvai izveidošanai, ja klientu vēlmes ir saistītas ar īpašu dizainu vai, ja ir nepieciešams nestandarta izmēra zārks.

Zārku cenas ir pilnībā atkarīgas no katras situācijas un tiek pielāgotas katram zārkam atsevišķi, atkarībā no klienta papildus izteiktajām vēlmēm.

Krusti

krustiKrusta izmantošana pie kapavietas ir gandrīz neaizstājama bēru sastāvdaļa, kas saistīta ar senām un stabilām tradīcijām. Tieši tāpēc bēru organizatori piedāvā plašu klāstu ar dažāda veida krustiem, kas atbildīs dažādu reliģiju pārstāvjiem un dažādām klientu vēlmēm.

Papildus tam tiek piedāvāts izveidot personalizētas plāksnītes, kas piestiprināmas pie iepriekš izvēlētā krusta. Uz vajadzīgo laiku iespējams pasūtīt plāksnīti ar visu nepieciešamo informāciju par mūžībā aizgājušo personu. Šīs informācijas apjomu un saturu var brīvi izvēlēties aizgājēja tuvinieki.

Pārsegi

Dažāda veida pārsegiem un tautiskajām segām nav tik izteikti liela nozīmē apbedīšanas ceremonijā, tomēr tie padara šo ceremoniju vizuāli krāšņāku, kas apliecina cieņu pret aizsaulē aizgājušo personu.

Rīgā strādājošie apbedīšanas uzņēmumi jums piedāvājas plašu klāstu ar dažādiem pārsegiem un tautiskajām segām, kuras brīdi iespējams izvēlēties pēc aizgājēja tuvinieku ieskatiem.

Ja nepieciešams kāds īpašs pārsegs vai tautiskā sega, to būs iespējams pasūtīt un konkrētu dienu, kas parasti ir pati bēru norises diena.

Apģērbs

Kvalitatīvāko bēru ceremoniju rīkotāji saviem klientiem piedāvās iespēju uz vietas birojā iegādāties apģērbu, ar ko apģērbt mūžībā aizgājušo personu guldīšanai mūžīgajā zemes gultā.

Uz vietas iegādājami klasiskā tipa apģērbi, tomēr visas klient vēlmes iespējams apmierināt pasūtot un veiksmīgi piegādājot jebkādu apģērbu.

Vainagi

VainagiSēru vainagi ir neatņemama bēru ceremonijas sastāvdaļa un tos izmantoti teju visās apbedīšanas ceremonijās. Par krāšņu vainagu izveidi parūpēsies jūsu izvēlētais apbedīšanas ceremonijas rīkotājs.

Uz vietas apskatei, parasti ir pieejams plašs klāsts dažādu paraugu, tomēr profesionāli meistari parūpēsies par jebkādu personalizētu vēlmju īstenošanu un šie vainagi tiks nogādāti uz nepieciešamo vietu, konkrētajā bēru dienā.

Urnas

UrnasTiem klientiem, kas izvēlējušies izmantot kremācijas pakalpojumus, tiek piedāvāts plašs klāsts dažādu urnu, aizgājušās personas pīšļu uzglabāšanai.

Šīs urnas ir pieejamas dažādos izmēros, krāsās un formās, kas nozīmē, ka katrai aizsaulē aizgājušajai personai, tās tuviniekiem būs iespējams atrast piemērotu variantu.

Iespējams izvēlēties arī speciālus gravēšanas pakalpojumus, kas dos iespēju uz urnas iegravēt kādu specifisku informāciju par aizgājušo personu vai atsevišķu, šīs personas tuvinieku izraudzītu tekstu.